Publisert: 22. desember 2025 av Anna Crawford
Vi ønsker alle medlemmer i Tyrifjord Golfklubb velkommen til årsmøtet 2026.Årsmøtet er en viktig anledning til å oppsummere året som har gått, diskutere klubbens videre utvikling og fatte beslutninger for sesongen 2026. Årsmøtet gjennomføres fysisk, men vi tilbyr også digital deltakelse for de som ikke kan eller vil møte opp i person.
Dato: Mandag 16. februar 2026
Sted: ByLab, Hønefoss sentrum, Storgata 9
Dørene åpner: 17:30
Medlemsmøte: 18:00
Årsmøte: 19:00
Påmeldingsfrist: 12. februar 2026 kl. 12:00
Mandag 9. februar 2026 kl. 18:00 på Teams. Påmelding her.
Det finnes en kort versjon for deg som allerede er godt kjent med GoPleum og kun vil ha en påminnelse: Kort intro HER
Vi bruker GoPlenum for registrering og stemmegivning under årsmøtet. Systemet sikrer en trygg og effektiv gjennomføring av avstemninger, både for deltakere som møter fysisk og for de som deltar digitalt. Det vil også bli gitt en enkel opplæring i forkant av årsmötet, slik at alle kan bruke systemet uten problemer.
For å sikre korrekt registrering og stemmegivning må alle som skal delta på årsmøtet være registrert i GoPlenum. Derfor er påmelding via Golfbox innen fristen 12. Februar kl. 12:00 viktig, slik at vi får registrert alle deltakere i systemet.
Alle påmeldte vil motta en SMS under lørdagen (14 feb) med informasjon om hvordan man laster ned GoPlenum og registrerer seg. Når dette er gjort, er du klar til å delta og stemme under årsmøtet. For deg som deltar digitalt, vil det i tillegg bli sendt ut en Teams-lenke før møtet. Det er viktig å merke seg at alle, både fysisk og digitalt deltakende, må være registrert i GoPlenum for å kunne stemme. Har du deltatt tidligere og allerede opprettet bruker, trenger du ikke registrere deg på nytt. Har du glemt passordet, kan dette enkelt tilbakestilles i appen.
For deg som ønsker å delta fysisk: Meld deg på her
For deg som ønsker å delta digitalt: Meld deg på her
Dokumentene publiseres, her, under innkallingen, på www.tyrifjord-golfklubb.no
og er tilgjengelige på klubbkontoret fra 9. februar 2026 kl 12:00.
Medlemmer som ønsker å melde inn saker til behandling må sende disse til styret senest 19. januar 2026 kl 12:00.
Forslag sendes til: post@tyrifjord-golfklubb.no
Vi håper mange har anledning til å delta – både på medlemsmøtet og årsmøtet – og ser frem til gode diskusjoner og viktige beslutninger for klubbens videre utvikling.
Vel møtt og God Jul og Godt nytt år!
For styret i Tyrifjord Golfklubb,
John-Magne Pedersen