Velkommen! Logg inn  eller  opprett en brukerkonto

Klubben

Dugnad på driving rangen onsdag 10. juni

Publisert: 5. juni 2026  av Anna Crawford

Onsdag 10. juni kl 1900 inviterer vi medlemmer til en hyggelig og viktig dugnadsinnsats på driving rangen. Sammen skal vi finne og samle inn baller som har havnet utenfor rangeområdet, slik at vi får tatt vare på utstyret vårt og holder området ryddig og klart for videre trening.

Onsdag 10. juni kl 1900 inviterer vi medlemmer til en liten og viktig dugnadsinnsats på driving rangen.

I løpet av sesongen havner mange baller utenfor selve rangeområdet, og nå trenger vi hjelp til å finne og samle dem inn igjen.

Juniorene våre har trening på rangen fra kl. 18.00 til 19.00. Denne dagen skal de blant annet trene på slag fra roughen langs sidene av rangen, samtidig som de hjelper til med å finne baller.

Fra kl. 19.00 til 20.00 håper vi at flere medlemmer vil komme og bidra. Jo flere vi er, desto raskere og hyggeligere blir arbeidet.

Driving rangen er stengt fra kl. 18.00 til 20.00 denne dagen, og ballmaskinen stenger kl. 17.45.

Ta gjerne med gode sko, hansker og klær etter været. Vi håper mange har anledning til å hjelpe oss med å få samlet inn ballene og gjort rangen klar for videre trening og spill.

Tusen takk for at du bidrar til fellesskapet på Tyrifjord!

Sparebank 1
Sundvollen Hotell
G. Sætheren
Mesterhus
Palerud
Fossen Utvikling
Skue Sparebank
Tronrud Eiendom
ECIT
Arktis Bentzen
Kleivstua
Norsk Gulvservice
All Golf Services
Reklameservice
Tømrermester G Sætheren
Skogr
Thon Hotels
Malerfirma Gammelseter & Rikardsen